BORTEK LİMİTED ŞİRKETİ ticari hayatına 1987 yılında Mühendislik bürosu olarak başlamış 1995 yılında Limited şirket olmuştur. 1995 yılından bugüne kadar BORTEK MÜHENDİSLİK ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanı ile birçok başarılara imza atmıştır.

Bortek


Yüksek teknoloji kullanarak her cins endüstri tesisi, toplu konut altyapı tesisleri, elektrik alanlarında mühendislik, proje, danışmanlık taahhüt, işletme hizmetleri sunmak amacı ile ülkemizin ihtiyacı olan, kaliteli teknolojik sistemlerin, sanayi ürünlerinin temin edilmesi, bunların montajı, uygulanması mevcut sisteme adapte edilmesi ve her tür teknik hizmeti, eğitimi yürüten bir şirkettir.

Türk ve uluslararası standartlarda (VDE,IEC BS)’ye uygun olarak proje, keşif yapabilme ve ihale dosyası hazırlama kapasitesine sahiptir. Proje çalışmaları AUTOCAD destekli oluşturulmaktadır.

Yabancı yatırımcı ve kontrol firmaları ile çalışmanın getirdiği tecrübe ile anahtar teslimi, kısmi malzemeli veya işçilik bazında taahhüt hizmetleri veren firmamız, montaj sonrası ilk, koruma amaçlı periyodik olarak ve arıza sonrası Yüksek Gerilim generatör Trafo ve Şalt Teçhizatı üzerinde yapılması gereken saha testlerini yapabilmektedir.